Лекція: "Грудне вигодовування"

Консультации по грудному вскармливанию(Бровары,Вышгород,Лесной,Петровцы)

курсы для беременных Бровары,Вышгород,Петровцы,лекции,Розмарин

 Грудне вигодовування.

- Вигодовування без зціджування;

- Методи збільшення та зменшення лактації;

- Профілактика та лікування тріщин;

 - Як допомогти собі при нагрубінні молочних залоз та запалювальних процесах в грудях (причини виникнення);

- Фітнес та грудне вигодовування;

- Прикорм (коли і що);

- Відлучення (коли і як).

Класичні закиди: «Чому мене ніхто не попередив, що можливі такі складнощі з груддю?», «Я вважала, що акушерка мені про все розкаже», «Я не вірю, що грудне вигодовування може приносити задоволення»… На жаль, нерідко медичний персонал  у пологових будинках і дільничі педіатри радять зціджуватися. Однак це замкнуте коло, нудний і переважно некорисний процес, що забирає безліч сил та часу. Дехто радить не зціджуватися, проте альтернативи не пропонує. Як результат – застій молока, набрякле ущільнення в грудях, у гірших випадках – температура і молоко, яке «перегоріло». Більшість масажистів боляче масажують груди. Як наслідок: і боляче, і коштовно, і тривало.  Існує унікальний метод, що дозволяє подолати ці труднощі з грудним вигодовуванням самотужки, годувати без зціджування й отримувати задоволення від процесу. Припухлості і тріщин сосків також можна уникнути, маючи елементарні знання. На занятті ви також почуєте, як запобігти запаленню та вилікувати тріщини, якщо ця проблема таки виникне. Окрім цього, ви отримаєте інформацію про те, як підготувати грудь до годування, і про всі нюанси вигодовування немовлят.

Годуйте груддю та отримуйте задоволення від цих казкових моментів Вашого життя.

 Відгуки:

"Привет всем.

Спустя время очень жалею, что не удалось попасть на лекцию по грудному вскармливанию. Девочки, как оказалось- это целая наука. Так что не пропустите..."
Оксана.

"Информацию и советы что давала Таня на курсах - оценка респект! Даже делая какие-то ошибки а потом исправляя ситуации - прихожу к выводу что правильно было делать как говорилось на курсах. Так что кто собираеться на курси будущих мам - идите не пожалеете не денег не времени. Главное всё слушайте и по максисуму пишите (потом памятьнемного отшибает и конспект очень помогает). Огромный респект за написаную диету чтоб небыло коликов. Их реально небыло - только придерживаться нужно без поблажек, молока достаточно, а разговоры что треба нажиратися «шоб воно було жирнее» - брехня и тупость. Да - еще поздравляю Танюшу с 4-м малышом. Задавая себе вопрос как было бы если б я не проходила курсы - то уже налепила бы кучу ошибок и бросила кормить грудью а это здоровье ребенка и куча денег. Короче курсы классные, современные актуальные. место тихое уютное, Таня человек приятный и адеквактный. На такие курсы идти стоит".
Таня.

"Мы родили нашу доченьку Ульянку, вес-3670,рост-53. Без разрывов и анестезии. За 12 часов.На 2 день выписались. Таня, спасибо Вам советы помощь и невероятную атмосферу ваших курсов и занятий! Роды- это тяжелый труд, но когда ощущаешь теплый комочек у себя на животе ощущаеш блаженство!

И еще спасибо за методику скапывания молока- очень помагает!"

Ксения.

 

 
 

Техническая потдержка