Сапко Татьяна. Семейный центр "РОЗМАРИН". Частный детский садик в Броварах  и Н.Петровцах "Золотой мостик". Приватний дитячий садок в Броварах та Петрівцях. Альтернативное образование -проект "ДомШкола". Занятия для беременных-курс лекций, гимнастика (г.Бровары,г. Вышгород,с.Н.Петровцы). Сопровождение в родах, доула. Послеродовое восстановление. Послеродовое пеленание.  Закрывание родов. Фитнес на Лесном массиве. Грудничковое плавание, развивающие занятия для детей.

аквааэробика,фитнес Бровары,Вышгород

Тетяна Сапко (Вєдана) -мати 4 дітей.

 -Інструктор з фітнесу.Засновник фітнес- груп "Водограй". Дитячі групи "Водограй"- переможці та призери районних конкурсів на протязі 10 р. (1997-2007рр.) Досвiд роботи- 20 рокiв.

 - Автор проекту Сiмейний центр "Розмарин". З 2007 р.

  - Автор програми "Занурьтесь в світ свого малюка" (гімнастика, аквапідготовка, психологiчний тренiнг). Досвiд -14 р.

 - Органiзатор і лектор Школи для майбутнiх батькiв "Щаслива сiм'я".(м.Бровари, м.Вишгород). З 2009 р.

 - Автор публикацій на тему підготовки до пологів. З 2000 р.

 - Помічниця у пологах. (Доула) З 2011р.

 - Післяпологове сповивання.

(Відновлення та закриття пологів). З 2015 р.

  - Iнструктор з плавання дiточок з народження на заняттях "На однiй хвилi". З 2010 р.

Керiвник проекту розвиваючих занять для дiтей "Забавушка". З 2007 р.

Засновник приватного садочка- "Домашнiй садочок Золотий мiсточок-1(Бровари)". З 2011 р.

Засновник приватного садочка- "Домашній садочок Золотий місточок-2(Н.Петрівці)". З 2015 р.

 


Організатор проекту "Основи гомеопатіі" (Автор, лектор професор Костинська Н.Є. Інстітут Гомеопатіі "Протос")

Органiзатор проекту "Бiо - крамничка Здрава".

 

Освіта:

Диплом:Національний університет фiзичного виховання та спорту Украiни.

Свідоцтво: "Інструктор з фітнесу" Центральна вища школа спортивної майстерності.

Сертифікати Фітнес-Конгресів: "Перша Всеукраїнська Фітнес-Конвенція"- 1999р., "Планета фітнес"- 2003 р., 2004 р., 2005 р. Семінар "Планета фітнес" (Аквааеробіка) - 2003р., "Планета фітнес" - 2006р., "6 Міжнародна Фітнес- Конференція "Акваріум" - 2007 р. (Аквафітнес), Семінар "Планета фітнес" ("Заняття з вагітними") 2007 р., Семінар "Акваріум" ("Робота з вагітними") 2008 р., Фітнес-Конвенція "NIKE" ("Фітнес для вагітних") 2010 р.

Свідоцтво: "Основи гомеопатіі" Інститут гомеопатіі ПРОТОС.

 

Свідоцтво: "Доула" (Помічниця у пологах).

Сертифікат: 5 Всеукраїнський Фестиваль свідомого батьківства

4 Всеукраїнська науково-практична конференція з перинатології "Професійне зростання та особистісний ресурс спеціалістів, які працюють з родиною в перинатальний період"


Учасник Фестівалю "Домашньої спільноти"

Слухатель курсу: "Консультант з грудного вигодовування"

 консультация психолога Бровары,лекции по психологии  Анна Усатенко, психолог, бізнес-тренер. Освіта - Ніжинський державний університет, психологія та соціальна педагогіка. Развиваючі заняття з дітьми, тренінги для батьків, бізнес-навчання, консультації.

 

 фитнес для детей Бровары,беби спорт Наталя Ляпіна.  Інструктор з реабілітації. Проводить фiтнес для мам з дітьми від 0 до 12 міс.та розвиваючi заняття для дiтей. Освіта: Київський Національный університет фізичного виховання та Спорту. Заслужений майстер спорту. 15 років стажу в професійному спорті.
 развивающие занятия для детей Бровары,Забавушка,Розмарин  

Дідківська Марина.

Автор програм та інструктор розвиваючих занять.

Займається розробкою оптимального об'єднання в програмі розвиваючих занять фундаментальних понять та потреб для розвитку дитини з погляду дитячої психології, авторських методик та особистого досвіду. Дуже любить дітей і свою роботу. Створює на занятті комфортну атмосферу, яка сприяє розвитку здібностей кожної дитини.

Учасник реабілітаційних програм направлених на роботу з дітьми, що мають особливі потреби.

Освіта: вища. Додаткова освіта:

Семінари з психології дошкільників «Ігри з дітьми. Як і навіщо?», «Виховання в сім'ї» Кукса В.; Семінар з вальдорфської педагогіки (вальдорфська іграшка, евритмія, рукоділля, рухливі ігри) ВГО "Асоціація вальдорфських ініціатив в Україні"; «Музичні вправи для діток від народження до 3-х років», програма ABC English & Me від Kindermusik, Беляєва Т.; «Організація і проведення занять для дітей у віці від 6 місяців до 1 року» Лазарева Г.; «Організація корекційно - розвиваючих занять для дітей віком 2-3 років» Решетова І., Мартинцева Т.; «Організація і проведення родинних свят в центрах розвитку дітей» Лазарева Г.; авторський семінар по роботі з батьками дитини з особливими потребами, актуалізації і використанню батьківського ресурсу, Шамілової Н., Маякової І. «Є місто золоте...» ; «Діти і батьки «групи риску»: психотерапевтичні ігри для дітей і дорослих» Науменко Е.

Сфера професійних інтересів: авторські програми розвитку дітей, дошкільна педагогіка і психологія, каністерапія (реабілітація дітей за допомогою спеціально відібраних і навчених собак).

Досвід роботи з дітками – 3 роки.

 детский фитнес Бровары,беби спорт

Яна Баштова — інструктор танцювальних напрямків. Призер районних конкурсів 2000-2008 рр. Освіта: Національний університет фізичного виховання та спорту України. Учасник фітнес конвенцій. Досвід роботи: 10 років.
 педагог,детские развивающие занятия для детей, семейный центр Розмарин,Бровары

Анна Шухаєва — педагог-викладач раннього розвитку дітей. 

  Освіта: Криворізький державний педагогічний університет, інформатика та прикладна математика. Музична школа , клас скрипки. Школа актерскої майстерності -14 років.

   Педагогічний досвід роботи більш ніж 7 років.

 
 
 

Техническая потдержка