biokramnychka r_line5

 

Интернет - магазин эко-продукции в Броварах и в Вышгороде от семейного центра "Розмарин"

Бiо-крамничка "Здрава"

интернет-магазин эко-продукции в Броварах,эко-товары Вже багато років, для своєї родини, ми намагаємося використовувати продукцію, як можна максимально корисну і безпечну для здоров'я! У наш час, це дуже актуально, тому що ще кілька років тому на прилавках магазинів не було так багато продукції з використанням шкідливих речовин! Поколінню середнього віку, можливо, ще вистачить його здоров'я- ми ще отримали «хороший продукт»(справжнє, не порошкове молоко;печиво без підсилювачів смаку;цукерки з цукром,а не сластітелем,; овочі без нітратів; хліб з пшениці без ГМО;дитяче харчування без консервантів і штучних вітамінів; морозиво без барвників і  стабілізаторів і т.д.). А ось, що дістанеться нашим дітям, яке здоров'я чекає їх.Якщо ми самі не подумаємо про їх здоров'я, за нас це ніхто не зробить!

Не всі готові виїхати жити в екопоселення, не всі готові самі вирощувати екологічно чисті продукти, але є люди, які відчувають в цьому своє покликання - вирощувати чистий продукт; робити безпечну косметику; створювати продукцію корисну для здоров'я; використовувати не фармакологічні методи лікування. Ми готові поділитися з Вами нашим досвідом, досліджуючи це питання.

Продукцію, яку ми протягом останніх років пропонуємо нашим вагітним, годуючим матерям, немовлятам, та просто всій сім'ї -ми пропонуємо не тому,що ми  є дістріб'ютерами або реалізаторами. Але ми стаємо такими, тих товарів, які вже перевірили на своєму досвіді, використовували для своєї  сім'ї і нам вони сподобалися своєю якістю.Ми цінуємо Вашу довіру і дорожимо своїм ім'ям, тому щиро прагнемо запропонувати Вам дійсно хорошу продукцію.
Формат нашої «Бiокрамничкi Здрава» трошки відрізняється від інтернет-магазину.
- На даному етапі нам простіше приймати замовлення в телефонному режимі.
-Отримати продукцію Ви зможете в сімейному центрі «Розмарин», або ми доставимо Вам її за попередньою домовленістю.
-Термін доставки від1 днядо 2-3тижнів залежно від наявності.
-Членам клубу «Розмарин» дається знижка.
-Для того,щоб стати членом клубу,прохання заповнити анкету і надіслати нам на електронну пошту.

 

Анкета

для вступу в члени клуба «Розмарин»

ПIБ______________________________________________________________

Тел._____________________________________________________________

Е-маil____________________________________________________________

Вiдповiдь за бажанням:

Професiйна дiяльнiсть ____________________________________________

Хобі _____________________________________________________________

Як познайомились з сiмейним центром «Розмарин»__________________

 

Будьласка вiдправте цю анкету на Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 Дякуємо!

 
 

Техническая потдержка